E-mailadressen medewerkers

Klik op een van onderstaande links om rechtstreeks naar dit item te gaan.

Docenten

Dhr. E. Arikan

Mens en natuur

[email protected]

Dhr. J. Bax

Lichamelijke Opvoeding, Mentor

[email protected]

Mw. M. van der Beek

Wiskunde, Rekenen, Mentor

[email protected]

Mw. A. Bellechhab

Economie

[email protected]

Mw. F. Bentvelzen

Lichamelijke Opvoeding

[email protected]

Mw. A. Boom

Engels, Mentor

[email protected]

Mevr. S. Brasser

Engels, Mentor

[email protected]

Dhr. J. Buitelaar

Biologie, Examensecretaris

[email protected]

Mw. N. Casson Engels, Mentor [email protected]

Mw. N. Corbet

Frans, Mentor

[email protected]

Dhr. Y. Faase

Tekenen, CKV

[email protected]

Dhr. P. Faase

Aardrijkskunde, Leerjaarcoördinator

[email protected]

Mw. C. van Harmelen

Aardrijkskunde, Zorgcoördinator

[email protected]

Mw. W. Hoogestijn

Mens en Natuur, Natuurkunde

[email protected]

Mw. S. Hooijmans-Steenhuis

Nederlands, Mentor

[email protected]

Mw. N. Icen

Biologie, Mentor

[email protected]

Dhr. R. Jansen

Natuur- en Scheikunde, Mentor

[email protected]

Mw. R. van Koningsbruggen

Engels

[email protected]

Mw. D. Kortekaas Wiskunde [email protected]
Mw. J. Kruithof Wiskunde [email protected]

Mw. S. Kuiper

Nederlands, Leerjaarcoördinator

[email protected]

Mw. N. van Loon-Vastenholt Mens en Maatschappij, Mentor [email protected]
Mw. L.M.M van Luijk Nederlands [email protected]

Mw. L. Mesie

Tekenen, Mentor

[email protected]

Mw. J. Nierop

Nederlands, Mentor

[email protected]

Dhr. M. van Noort

Techniek

[email protected]

Mw. C. Piekar

Nederlands, Leerjaarcoördinator

[email protected]

Dhr. D. Ramdhan

Economie

[email protected]

Dhr. M. van Reenen

Maatschappijleer, Decaan, Mentor

[email protected]

Mw. R. Rüter

Geschiedenis, Mentor

[email protected]

Dhr. T. Sabee

Sport, Lichamelijke Opvoeding, Mentor

[email protected]

Dhr. D. Sipping

Maatschappijleer, Mentor

[email protected]

Dhr. O. Solak

Engels, Mentor

[email protected]

Dhr. B. Stokdijk

Engels

[email protected]

Dhr. R. Tigelaar

Wiskunde, Mentor, 

[email protected]

Mw. N. Verdoorn

Biologie, Tekenen, CKV, Mentor

[email protected]

Dhr. J. v.d. Vorm Lucardi

Muziek, Mentor

[email protected]

Mw. L. Voskamp-Klop

Remedial Teacher, Leerpleincoach

[email protected]

Mw. A. Vree

Biologie

[email protected]

Mw. C. Westhoff-Keus

Geschiedenis, Mentor

[email protected]

Dhr. T. Westhoff

Aardrijkskunde, Mens en Maatschappij, Mentor

[email protected]

Mw. M. Wiebelitz

Duits, Mentor

[email protected]

Dhr. B. van der Windt

Wiskunde, Rekenen, Mentor

[email protected]

Dhr. J. van der Windt

Wiskunde, Mentor

[email protected]

Mw. S. van Wingerden

Economie

[email protected]

Dhr. M. van Zeijl Natuur- en Scheikunde [email protected]
Mw. A. Zonne Duits [email protected]
Dhr. N. Zuidema Lichamelijke opvoeding, Mentor [email protected]
Dhr. R. van der Zwan Nederlands, Mentor [email protected]
Mw. E. Zwinkels Frans [email protected]

Onderwijs ondersteunend personeel

Dhr. P. Dassen

Conciërge

[email protected]

Dhr. A. van Dongen

Conciërge

[email protected]

Dhr. M.A. Janssen

Lesassistent

[email protected]

Mw. M. Teunis

Lesassistent

[email protected]

Dhr. J. van Maanen

Lesassistent

[email protected]

Dhr. B. de Groot

Leerpleincoach, ICT

[email protected]

Mw. J. Verduijn

Leerpleincoach, ICT

[email protected]

Mw. C. Rossel

Administratief medewerkster

[email protected]

Mw. K. Wijnakker

Administratief medewerkster

[email protected]

Mw. A. van den Bos

Assistent locatiedirectie

[email protected]

Mw. L. van Velzen

Assistent locatiedirectie

[email protected]

Dhr P. Smoor

Roostermaker

[email protected]